Karnisze

KA International – karnisze Warszawa

Karnisze to nie tylko praktyczny element wystroju, ale też dekoracyjna oprawa okna. Ich wybór ma duże znaczenie dla charakteru każdego pomieszczenia. Planując wystrój domu, mieszkania czy każdego innego wnętrza warto zawczasu zająć się nie tylko planowaniem rozkładu mebli i wyborem kolorów ścian oraz tapicerek, ale też zastanowić się nad tym, jaki rodzaj karniszy dopełni aranżacji.

Odpowiednio dobrane firanki czy tkanina zasłonowa to nie wszystko. Karnisze to dodatkowy element dekoracyjny, bez którego oprawa okna traci na uroku. Dzięki niesamowicie szerokiej ofercie różnorodnych karniszy każdy jest zaś w stanie znaleźć wzór, który będzie doskonale współgrał z pozostałymi elementami wnętrza i codziennie cieszył oczy domowników.

Nowoczesne karnisze elektryczne i inne praktyczne rozwiązania

W naszej ofercie znajduje się wiele różnorodnych rozwiązań. Proponujemy nie tylko eleganckie karnisze tradycyjne w szerokim wyborze kolorów i stylów, ale też coraz popularniejsze karnisze elektryczne. Ukryty w nich napęd umożliwia uzyskanie wyższego poziomu funkcjonalności i komfortu użytkowania całej dekoracji okiennej. Nowoczesne karnisze z napędem są ciche i działają niezwykle płynnie, a ich obsługa jest prosta i intuicyjna. W zależności od potrzeb można wybrać model obsługiwany za pomocą ściennego wyświetlacza dotykowego lub pilota, a nawet aplikacji mobilnej. Możliwość precyzyjnego sterowania zasłonami i firanami oraz zaprogramowania godzin ich samoczynnego zasunięcia i rozsunięcia sprawia zaś, że tego typu technologia idealnie wpisuje się w strukturę domu inteligentnego.

Proponujemy ponadto szereg innych praktycznych i wygodnych w stosowaniu rodzajów karniszy. Zwolennikom ręcznej regulacji dekoracji okiennych może przypaść do gustu m.in. prosty, a jednocześnie skuteczny system sznurkowy, który można zastosować w większości modeli z naszej oferty. Każdemu Klientowi jesteśmy w stanie zaproponować zindywidualizowane i dostosowane do jego potrzeb, a jednocześnie wysokiej klasy rozwiązania.

Różnorodna oferta karniszy do każdego wnętrza – Warszawa

Różnorodność oferty sklepu KA International polega nie tylko na dostępności rozmaitych technologii. Wiemy, jak ważna dla naszych Klientów jest estetyka połączona z doskonałą jakością, dlatego oferujemy niezwykle szeroki wybór wariantów stylistycznych. W naszym asortymencie znajdą odpowiedni produkt zarówno zwolennicy tradycji, jak i miłośnicy nowoczesnych wnętrz. Dysponujemy karniszami o prostych formach oraz zdobnymi modelami, które zwracają na siebie uwagę i stanowią ciekawy akcent dekoracyjny we wnętrzu.

Wszystkie karnisze elektryczne oraz tradycyjne z naszej oferty są wykonane z najwyższą dbałością o detale, z wysokiej klasy materiałów. Gwarantuje to ich trwałość oraz niezmiennie atrakcyjny wygląd przez długie lata. Jeśli poszukują Państwo oryginalnych, wysokiej jakości karniszy, zapraszamy do naszego salonu w mieście Warszawa. W ofercie posiadamy ponadto szeroki wybór tkanin zasłonowych, firan, tapet i mebli. Oferujemy też usługi obejmujące szycie zasłon na wymiar. Zachęcamy do współpracy!